ERZURUM - 1

Acının sokaklarında dolaşıp durdum yine bu akşam; Senden uzak, perişandı gönül yurdum yine bu akşam; Savrulurken yaprak yaprak kaybolan zamanlarda, Yalnızlığa seni sordum yine bu akşam...   Fırtınalar dolaşıyor ömrün kırgın dallarında Demirden bir ayrılık var, uzar demir yollarında Hasret benim kollarımda, ben hasretin kollarında, Ayrılığa seni sord..

31 Mayıs 2019 Tarihi İtibariyle Sitemizde 15.599 Adet Ürün Var.

31 Mayıs 2019Tarihi İtibarıyla Sitemizde 15.599 Adet farklı ürün var.  Aradığınız ürünleri sitemizin ana sayfasındaki arama motorundan ister kitap adı, ister yazar adı yada isterseniz yayın evi adıyla sorgılayabilir siniz. Adet Ürün Bulunmaktadır.

İnşirah Sahaf ın tüm ürünleri kitantik.com'da

İnşirah Sahaf Artık kitantik.com'da! kitantik.com, ikinci el kitap, antika, efemera ve koleksiyon objelerinin satışının yapıldığı, aynı zamanda bu konulara meraklı kişilerin etkileşim ve paylaşım içerisinde olabildiği bir platform. Türkiye'nin her yerinden sahaf meslektaşlar, kitabevleri, antikacılar ve koleksiyon evleri sitede ürünlerini satışa sunuyor. ..

Sevdiğinize En Güzel Hediye: Eski bir takvim yaprağı olsun.

Sevdiğinize bir sürpriz yapın, onun doğduğu günün takvim yaprağını hediye edin.  Basıldığı güne ait, oroijinal eski takvim yapraklarını bizde bulunur.  Doğum günlerinin, evllik yıl dönümlerinin, hayatınızdaki önemli günlerin takvim yaprakları bizde. Bizden alacağınız takvim yaprağını Türkiye'nin her yerine hırpalanmadan. &oum..

Dünya Çevre Gününde Üzerimize Düşeni Yapmaya Çalıştık.

Çöp Konteyneri olmasına rağmen piknik yaptıktan sonra atıklarıı, petlerini, şişelerini, poşetlerini ağaç diplerine, akarsuya, kıyısına, çevreye bırakan insanlar ne olur artık yapmayın! Çöp konteyneri veya çöp bidonu olmasada atıklarınızı poşetleyerek şehirdeki, ilçedeki çöp konteynerlerine getirip bırakınız.   ..