ERZURUM - 1

Acının sokaklarında dolaşıp durdum yine bu akşam; Senden uzak, perişandı gönül yurdum yine bu akşam; Savrulurken yaprak yaprak kaybolan zamanlarda, Yalnızlığa seni sordum yine bu akşam...   Fırtınalar dolaşıyor ömrün kırgın dallarında Demirden bir ayrılık var, uzar demir yollarında Hasret benim kollarımda, ben hasretin kollarında, Ayrılığa seni sord..

15 Ağustos 2019 Tarihi İtibariyle Sitemizde 15.118 Adet Ürün Var.

15 Ağustos 2019 Tarihi İtibarıyla Sitemizde 15.118 Adet farklı ürün var.  Aradığınız ürünleri sitemizin ana sayfasındaki arama motorundan kitap adı, yazar adı yada yayın evi adıyla sorgılayabilirsiniz. Sahaf evimize yeni gelen ürünleri ana sayfadan " YENİ ÜRÜNLER " bölmüne tıklayarak görebilirsiniz.

İnşirah Sahaf ın tüm ürünleri www.bizde..com sitesinde

  ÜRÜNÜNÜZÜ BANKAMATİK veya KREDİ KARTINIZLA HEMEN ALMAK İSTERSENİZ AŞAĞIDAK LİNKİNİ YAZDIĞIMIZ ÜYESİ OLDUĞUMUZ SİTEDEKİ MAĞAZAMIZDAN GÜVENLE ALABİLİRSİNİZ. https://www.bizde.com/m/nizameddin25/?k=6&satici=nizameddin25&ord=6

Sevdiğinize En Güzel Hediye: Eski bir takvim yaprağı olsun.

Sevdiğinize bir sürpriz yapın, onun doğduğu günün takvim yaprağını hediye edin.  Basıldığı güne ait, oroijinal eski takvim yapraklarını bizde bulunur.  Doğum günlerinin, evllik yıl dönümlerinin, hayatınızdaki önemli günlerin takvim yaprakları bizde. Bizden alacağınız takvim yaprağını Türkiye'nin her yerine hırpalanmadan. &oum..

Dünya Çevre Gününde Üzerimize Düşeni Yapmaya Çalıştık.

Çöp Konteyneri olmasına rağmen piknik yaptıktan sonra atıklarıı, petlerini, şişelerini, poşetlerini ağaç diplerine, akarsuya, kıyısına, çevreye bırakan insanlar ne olur artık yapmayın! Çöp konteyneri veya çöp bidonu olmasada atıklarınızı poşetleyerek şehirdeki, ilçedeki çöp konteynerlerine getirip bırakınız.   ..