17 Temmuz 2020 Tarihi İtibariyle Sitemizde 13.612 adet ürün var.

17 Temmuz 2020 Tarihi İtibarıyla Sitemizde 13.612 adet farklı ürün var.  Aradığınız ürünleri sitemizin ana sayfasındaki arama motorundan kitap adı, yazar adı yada yayın evi adıyla sorgılayabilirsiniz. Sahaf evimize yeni gelen ürünleri ana sayfada " YENİ GELEN ÜRÜNLER " bölümünden görebilirsiniz.

Eski Plaklar Alınır ve Satılır

Her tür 45'lik veya 33'lük eski plaklar alınır, satılır. İnşirah Sahaf ve Kitabevi Saraybosna Cad. Fıundık Sokak No: 1 Kat : 1 Yakutiye - Erzurum GSM: 0535 - 471 04 80

Eski ve Yeni Kartpostallar İnşirah Sahaf ve Kitabevinde

1980'lerin, 1990'ların tebrik kartı kartlarını sahaf evimizden alabilir siniz.  Doğum günlerinizi, evlilik, nişan, nikah yıldönümlerinizi kutlamak için kartpostal yazın gönderin. Bir ömür boyu saklanabilecek, hatırası kalacak bir hediye. Ayrıca; Şehir, ülke, çiçek, aile, manzara kartpostalları ile Tematik, sanat, hatıra, fo..

23 Temmuz 2020 Tarihinde Gelen Kitaplar

Sahaf evimize yeni gelen kitaplar Beğendiğiniz kitap veya kitapları mesaj yazarak ayırt ettirebilirsiniz, fiyat sorabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine PTT kargo ile gönderim yapılır. Kargo ücreti 1 kloya kaar 3.5 TL'dir.  Tutarı 50 Tl ve zeri alışlarınızda kargo ücreti bize aittir  Siparişleriniz yaklaşık iki günde ister kapınıza isterseniz size ..

Orijinal Eski Takvim Yaprakları İnşirah Sahaf Evinde Bulunur.

Sevdiğinize bir sürpriz yapın, ona doğduğu günün takvim yaprağını hediye edin.  Basıldığı güne ait, orijinal eski takvim yapraklarını bizde bulunur.  Doğum günlerinin, evlilik yıl dönümlerinin, hayatınızdaki tüm önemli günlerin takvim yapraklarını bizde bulabilirsiniz. Bizden alacağınız takvim yaprağını Türkiye'..

YENİ GELEN KİTAPLAR

Aşağıda kapak fotoğrafları görülen kitaplar sahaf evimize yeni gelmiştir. Beğendiğiniz seçtiğiniz kitap veya kitapları bize mesaj yazarak ayrıt ettirebilirsiniz. Erzurum dışına PTT kargo ile gönderebiliriz. 50 TL ve üzeri alışlarınızda kargo ücretsizdir.