ERZURUM - 1

Acının sokaklarında dolaşıp durdum yine bu akşam; Senden uzak, perişandı gönül yurdum yine bu akşam; Savrulurken yaprak yaprak kaybolan zamanlarda, Yalnızlığa seni sordum yine bu akşam...   Fırtınalar dolaşıyor ömrün kırgın dallarında Demirden bir ayrılık var, uzar demir yollarında Hasret benim kollarımda, ben hasretin kollarında, Ayrılığa seni sord..

29 Aralık 2019 Tarihi İtibariyle Sitemizde 14.559 Ürün Var.

29 Aaralık 2019 Tarihi İtibarıyla Sitemizde 14.559 farklı ürün var.  Aradığınız ürünleri sitemizin ana sayfasındaki arama motorundan kitap adı, yazar adı yada yayın evi adıyla sorgılayabilirsiniz. Sahaf evimize yeni gelen ürünleri ana sayfada " YENİ GELEN ÜRÜNLER " bölümünden görebilirsiniz.

Eski Plaklar Alınır ve Satılır

Her tür 45'lik veya 33'lük eski plaklar alınır, satılır. İnşirah Sahaf ve Kitabevi Saraybosna Cad. Fıundık Sokak No: 1 Kat : 1 Yakutiye - Erzurum GSM: 0535 - 471 04 80

Sevdiğinize En Güzel Hediye: Eski bir takvim yaprağı olsun.

Sevdiğinize bir sürpriz yapın, onun doğduğu günün takvim yaprağını hediye edin.  Basıldığı güne ait, oroijinal eski takvim yapraklarını bizde bulunur.  Doğum günlerinin, evllik yıl dönümlerinin, hayatınızdaki önemli günlerin takvim yaprakları bizde. Bizden alacağınız takvim yaprağını Türkiye'nin her yerine hırpalanmadan. &oum..

Dünya Çevre Gününde Üzerimize Düşeni Yapmaya Çalıştık.

Çöp Konteyneri olmasına rağmen piknik yaptıktan sonra atıklarıı, petlerini, şişelerini, poşetlerini ağaç diplerine, akarsuya, kıyısına, çevreye bırakan insanlar ne olur artık yapmayın! Çöp konteyneri veya çöp bidonu olmasada atıklarınızı poşetleyerek şehirdeki, ilçedeki çöp konteynerlerine getirip bırakınız.   ..

Merhabalar,

www.kitantik.com sitesindeki stoklarımız günceldir. Yeni gelen kitaplar eklenmekte satılanlar silinmektedir.  Satın aldığınız ürünleriniz genellikle iki gün içinde elinizde olur. Kargo ücreti yurtiçi kargo ile 7.5 TL'dir. 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti bize aittir. ALIŞ VERİŞ YAPMAK İÇİN :&nbs..

Hoş Geldiniz.

Sitemizdeki bütün kitaplar www.bizde.com sitesindeki İnşirah Sahaf ve Kitabevi dükkanında mevcuttur. Takvim yaprakları stoğumuz günceldir.  www.bizde.com sitesindeki mağazamızdan alışveriş yapmak için lütfen tıklayınız.